Slovensky Hungary English
Nový showroom KPP v Čestlicích

Nový showroom KPP v Čestlicích

Společnost Kratochvíl parket profi, s. r. o., otevřela v čestlickém interiérovém centru HANÁK FORUM svůj nový showroom, jehož cílem je ukázat a vysvětlit zákazníkovi vše, co je podstatné pro výběr nové podlahy. Představeny zde budou kromě stávajícího sortimentu podlah dřevěných, laminátových, vinylových a marmolea také novinky letošního roku – XXL laminátové formáty, ekologické podlahy, jedinečné venkovní terasy a mnoho dalšího. 
Koncept nového showroomu vychází ze skutečnosti, že z malého a běžně vystavovaného vzorku není možné posoudit, jak bude výsledná podlaha vypadat a jaké bude mít vlastnosti. Proto se zde zákazníkům snaží společnost KPP maximálně přiblížit jednotlivé druhy podlah z různých úhlů a ozřejmit vše, s čím je nutné při volbě konkrétní podlahy počítat. 
Součástí showroomu je individuální ukázka formátů, povrchových úprav či třídění dřeva, jakož i přiblížení příběhů vzniku nejznámějších podlahových kolekcí. „Na stěnách nabízíme i ukázky jednotlivých povrchových úprav, které je možné si osahat a zjistit, jak se liší například olej od saténového laku, jak vypadá klasická „V“ drážka a mikrodrážka, řezaná struktura či třeba kartáčování,“ popisuje Ing. Petr Kratochvíl.
Nový showroom, který si společnost KPP sama navrhla, se rozkládá na 300 m2 a pro zákazníky jsou připravena dvě patra. Spodní patro se věnuje dřevu a laminátu značek Kährs, 1FLOOR, Classen a Wineo, horní patro nabízí vinylové podlahy, ekologické podlahy a venkovní terasy značek mFlor, Wineo, marmoleum, iDecKing a mnoho dalších. Celkem je v showroomu představeno téměř 500 dekorů podlah. 
V přízemí je přiblížena i historie švédské společnosti Kährs, předního výrobce kvalitních dřevěných parket, jejichž výhradním dovozcem a distributorem je v ČR společnost KPP. Výhodou nového showroomu je užší spolupráce se společností Hanák, předním českým výrobcem kuchyní, nábytku a dveří, která v čestlickém interiérovém centru HANÁK FORUM také sídlí. Zákazník si tak může na jednom místě vybrat podlahu na přání a k tomu i vhodnou kuchyň, dveře a další vybavení, vše sladěné. V interiérovém centru fungují i další firmy specializující se na bydlení, je proto možné si tu pořídit kompletní interiér. 
Videa k podlahám wikipedia Instagram
A