Slovensky Hungary English
Zveme Vás na veletrhy FOR ARCH a FOR INTERIOR

Zveme Vás na veletrhy FOR ARCH a FOR INTERIOR

V duchu hesla „Neprodáváme jen podlahy, ale celý interiér“ se na největších stavebních a interiérových veletrzích FOR ARCH a FOR INTERIOR v Praze Letňanech představíme jako přední český výrobce a dovozce podlahových krytin.

Luxusní dřevěné podlahy Kährs či ekologický program zdravých krytin WINEO PURLINE budeme prezentovat na společném stánku se společnostmi a designovými značkami Hanák Nábytek, Miele, Brokis a Koupelny Elements. 

Z našeho sortimentu budou k vidění nové kolekce luxusních dřevěných podlah Kährs či ekologický program zdravých krytin WINEO PURLINE. Společnou prezentací navazujeme na koncept, který jsme úspěšně zrealizovali naším novým showroomem v jednom z největších interiérových center u nás HANAK FORUM v Praze Čestlicích. Zde si jako zákazník můžete na jednom místě barevně i materiálově sladit podlahu, kuchyň, dveře a další vybavení, protože kromě výrobce kuchyní, dveří a nábytku společnosti Hanák jsou v interiérovém centru zastoupeni i prodejci keramických obkladů a sanity. 

Na veletrhy FOR ARCH a FOR INTERIOR se vracíme v návaznosti se završením našich investic za poslední rok v Praze, kde jsme otevřeli zmiňovaný showroom a následně také nové logistické centrum v Horních Počernicích. 

Těšíme se na vaši návštěvu na veletrzích FOR ARCH (18. - 22. 9.) a FOR INTERIOR (4. - 7. 10.), PVA EXPO Praha Letňany v hale č. 2, expozice C9.

Tým KPP
Videa k podlahám wikipedia
A