Slovensky Hungary English
KPP bodovalo na FOR ARCH zdravými ekologickými podlahami PURLINE

KPP bodovalo na FOR ARCH zdravými ekologickými podlahami PURLINE

Ekologické krytiny PURLINE, které na český trh v rámci svého projektu zdravých podlah KPP Ecology dováží společnost Kratochvíl parket profi, bodovaly u návštěvníků největšího stavebního, resp. interiérového veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech.  

„Nepamatujeme v poslední době veletrh s takovou účastí. Byly tu stovky návštěvníků, náš stánek byl neustále plný lidí,“ hodnotí úspěšnost expozice na veletrzích Petr Kratochvíl, zakladatel společnosti KPP. Na nejvýznamnější veletrh u nás se KPP vrátilo po letech společným stánkem s firmami a designovými značkami, jako jsou Hanák Nábytek, spotřebiče Miele, svítidla Brokis a Koupelny Elements. Společnou prezentací Kratochvíl parket profi navázal na koncept, který realizoval už svým novým showroomem v jednom z největších interiérových center u nás HANAK FORUM v Praze - Čestlicích. V něm si zákazník může na jednom místě barevně i materiálově sladit podlahu, kuchyň, dveře a další vybavení. 

Z 90 % přicházeli na stánek koncoví uživatelé, hlavně ti, kteří zrovna plánují nové bydlení, rekonstrukce apod., zbytek tvořili zástupci realizačního sektoru, architekti a podlaháři. Prvotním impulzem byl zájem o dřevo a vinyl. „Poté, co jsme jim představili alternativu k vinylu – zdravé ekologické podlahy PURLINE, už je vinyl nezajímal. PURLINE zaujal svými vlastnostmi i širokou nabídkou dekorů. Klasický vinyl nabízeli všichni, na našem stánku mohli návštěvníci vidět lepší volbu pro budoucnost, za kterou se vyplatí trochu si připlatit. Prezentace PURLINE byla tedy nejvíce navštěvovaná z našich produktů,“ hodnotí úspěšnost ekologického programu KPP Petr Kratochvíl.

Ale ani dřevo „neostrouhalo“, lákala především značka luxusních krytin Kährs, kdy zákazníky zaujala prezentace dekoru Safari coby obložení na stěně a další 1-lamelové produkty. Líbila se i kolekce 1FLOOR Forte, především díky možnosti pokládky na podlahové topení - středová HDF deska, která je nesmírně stabilní, dělá tuto kolekci ideální pro použití na podlahové topení, přitom celková tloušťka krytiny je pouhých 10,8 mm.

V neposlední řadě zákazníky zaujaly inovativní tkané vinylové podlahy 2tec2, které nabízí vzhled koberce, ale zároveň se pyšní užitnými vlastnostmi vinylových podlah, jako jsou jednoduchá údržba, protiskluzné vlastnosti a možná pokládka ve vlhkých prostorech a vysoká zátěžová třída.

Videa k podlahám wikipedia Instagram
A