Slovensky Hungary English

Kratochvíl parket profi, s.r.o.

Již 20 let dovážíme a distribuujeme kvalitní podlahové krytiny předních evropských výrobců s mnohaletou tradicí, zkušenostmi i moderní výrobní technologií. Specialitou v našem sortimentu jsou především dřevěné podlahy, na které se zaměřujeme od založení společnosti v roce 1993.

Svým sortimentem a uceleným programem nabízíme zákazníkům komplexní servis v oblasti podlahových krytin. Jednou z našich silných stránek je mnohaletá zkušenost s dodávkami podlah do objektů bytového i komerčního charakteru.

Jsme výhradním dovozcem a distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs. Zastupuje švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých laminátových, vinylových a ekologických podlah WINEO a WINEO Purline. Elastické podlahy na přírodní bázi rozšiřuje finská značka Upofloor. V naší nabídce naleznete také přírodní linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, PVC v rolích Tarkett, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i laminátové podlahy Classen. V rámci privátní značky 1FLOOR Vám nabízíme kompletní sortiment vysoce kvalitních dřevěných, laminátových a vinylových podlah.

Naše společnost sídlí v Moravanech u Brna, kde můžete navštívit také náš moderní showroom s kompletní nabídkou podlah. Další showroom o rozloze 350 m2 se nachází v Praze. Prostřednictvím dceřiných společností v Bratislavě a Budapešti působíme také na Slovensku a v Maďarsku.

Tým Kratochvíl parket profi

Pravidelně přispíváme na charitativní projekty:

Podporujeme sportovní kluby:

Žabiny Tygři Brno Zbrojovka
A